Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η WABI BEAUTY, εταιρεία καλλυντικών που δραστηριοποιείται σε Ελλάδα και Κύπρο ζητά Γραμματεία Διεύθυνσης για τα γραφεία της στην Αθήνα.

Η υποψήφια θα εργάζεται με κύριες αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και αποχώρηση επισκεπτών.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, fax και e-mail.
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Προγραμματισμός συναντήσεων και προετοιμασία χώρων.
  • Τήρηση, αρχειοθέτηση και αποστολή φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων.
  • Υποστήριξη του τμήματος ανθρωπίνου δυναμικού (υποβολή έκτακτης εργασίας στο σύστημα ΕΡΓΑΝΗ κτλπ).
  • Ευταξία χώρου υποδοχής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου, ΙΕΚ ή σχολής γραμματέων.
  • Ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον γλωσσών θα συνεκτιμηθεί.
  • Γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook και fax.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις.
  • Ικανότητα άριστης εξυπηρέτησης, ευγένεια και υπευθυνότητα.
  • Επαγγελματική εμφάνιση.

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας