Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/01/2017

Υπάλληλοι Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά επτά (7) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Καταστήματος (κωδ. θέσης: 722/68413)

Περιγραφή Θέσης

·      Άνοιγμα και κλείσιμο καταστήματος

·      Υποδοχή των πελατών

·      Καθοδήγηση και εξυπηρέτηση των πελατών

·      Διαχείριση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Σπουδές πέραν του Λυκείου θα συνεκτιμηθούν (ιδανικά κατεύθυνση Business)

·      Ένα (1) – δύο (2) έτη προυπηρεσίας στο χώρο της Λιανικής ή στην Εξυπηρέτηση Πελατών

·      Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ (MS-Office, Outlook)

·      Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

·      Ευγένεια, πελατοκεντρισμός

·      Δυνατότητα ταξιδίων στην επαρχία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

·      Δυνατότητα εξέλιξης