Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2022

Αποθηκάριος - Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΕΡΒΕΝΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία “Αγορά Nαταλί” , δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στον χώρο του
λιανεμπορίου τροφίμων
ζητά

Αποθηκάριο - Οδηγό

για την κάλυψη των αναγκών της κεντρικής αποθήκης στη Θεσσαλονίκη στο πλαίσιο της
συνεχούς ανάπτυξης του δικτύου καταστημάτων .
Προφίλ υποψηφίου:
  • Απολυτήριο λυκείου
  • 2ετή προϋπηρεσία, ιδανικά σε αποθήκη τροφίμων
  • Δίπλωμα Γ ́ κατηγορίας & Π.Ε.Ι
  • Ηλικία έως 45 ετών
  • Γνώση MS Office

Στα καθήκοντα σας θα συμπεριλαμβάνονται και εργασίες στην αποθήκη όπως:

  • Ποσοτική και Ποιοτική παραλαβή – αποστολή προϊόντων.
  • Προετοιμασία αναγκών – παραγγελιών.
  • Διαχείριση αποθηκευτικού χώρου – Εξασφάλιση τάξης και καθαριότητας.
  • Εξασφάλιση και τήρηση κανόνων ασφαλείας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email
cv.natalimarket@gmail.com