Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/02/2023

Γεωλόγος

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η INTERGEO Τεχνολογία Περιβάλλοντος Ε.Π.Ε. με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης είναι θυγατρική εταιρεία της πολυεθνικής INTERGEO Umwelttechnologie und Abfallwirtschaft GmbH που δραστηριοποιείται μέσα από 33 θυγατρικές εταιρίες σε 28 χώρες παγκοσμίως. Στην Ευρώπη (Αυστρία, Βουλγαρία, Κροατία, Τσεχία, Γερμανία, Ελλάδα, Ιταλία, Γαλλία, Ουγγαρία, Λουξεμβούργο, Πολωνία, Ρουμανία, Σλοβακία, Ελβετία, Τουρκία, Αγγλία) και τον κόσμο ( Αφρική, Λ. Αμερική, Ασία).

Το εύρος των υπηρεσιών και η μεγάλη εξειδίκευση της ΙNTERGEO την καθιστούν μεταξύ των κορυφαίων εταιριών Τεχνολογίας Περιβάλλοντος στον κόσμο. Δραστηριοποιείται στον τομέα των γεωπεριβαλλοντικών μελετών και έργων, με ιδιαίτερη εξειδίκευση στις εξυγιάνσεις ρυπασμένων εδαφών και υπόγειων νερών και διαχείριση επικινδύνων αποβλήτων.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης του ομίλου μας, επιθυμούμε να προσλάβουμε :
Γεωλόγο για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Θέρμη Θεσσαλονίκης

Περιγραφή Θέσης
  • Οργάνωση και Επίβλεψη project Απορρύπανσης εδάφους - υπογείων νερών
  •  Πραγματοποίηση ολιγοήμερων ταξιδιών στα πλαίσια υλοποίησης των project.
  • Σύνταξη μελετών και εκτέλεση περιβαλλοντικών μετρήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο AEI
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στο πεδίο της εφαρμοσμένης γεωλογίας ή/ και υδρογεωλογίας ή προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί
  • Γνώση Η/Υ (MS OFFICE) (επιθυμητή πιστοποίηση).
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακή ικανότητα.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφαλές και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανέλιξης
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.