Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2023

Υπάλληλος Γραφείου / Τμήμα Διανομών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ekol Logistics Ltd, πολυεθνική εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης, αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Εθνικών Διανομών στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Καθήκοντα θέσης :

  • Έκδοση Τιμολογίων & Δελτίων αποστολής
  • Δρομολόγηση φορτώσεων και επικοινωνία με μεταφορικές
  • Επικοινωνία με αποθήκη
  • Καταχώρηση παραλαβών
  • Reporting σχετικά με διανομή και τιμολόγηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/ η ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση εφαρμογών ERP, WMS (κατά προτίμηση Aberon)
  • Άριστη γνώση MS Office (κυρίως excel)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και Υπευθυνότητα, διαχείριση χρόνου, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, ανάλογο με τα προσόντα και την αποτελεσματικότητα
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο