Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2020

Υπάλληλος Γραφείου Τηλεφωνικών Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών (με προϋπηρεσία)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Γίνε Υπάλληλος Γραφείου Τηλεφωνικών Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών της teleraise.

Περιγραφή Θέσης
Έχεις προϋπηρεσία ως σύμβουλος τηλεφωνικών πωλήσεων; Γίνε μέλος της ομάδας μας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, δούλεψε για την WIND και την ELPEDISON λαμβάνοντας τις καλύτερες χρηματικές απολαβές της αγοράς στο ωράριο της επιλογής σου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άνεση στην επικοινωνία & στη χρήση Η/Υ
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον έξι μήνες σε αντίστοιχη θέση τηλεφωνικών πωλήσεων

Παροχές

Προσφέρουμε
  • Σταθερό μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο Bonus βάσει παραγωγικότητας (Υψηλότερη προμήθεια στην αγορά!!!!)
  • Εισαγωγική εκπαίδευση μιας εβδομάδας (επί πληρωμή)
  • Συστηματική εκπαίδευση στο αντικείμενο των πωλήσεων
  • Συστηματική Εκπαίδευση σε Θέματα εξυπηρέτησης πελατών και σε νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους τόσο ενδοεταιρικά όσο και σε άλλες εταιρείες του κλάδου των πωλήσεων και της εξυπηρέτησης πελατών.
  • Εκπτώσεις έως και 50% σε συνεργαζόμενες εταιρείες και σε ασφαλιστικά προγράμματα (υγείας, αυτοκινήτου κλπ).
  • Δυνατότητα απόκτησης υπαλληλικών πακέτων κινητής και σταθερής τηλεφωνίας.
  • Ευέλικτο ωράριο- πρωινό ή απογευματινό τμήμα(όχι κυλιόμενο ωράριο)