Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2018

Πωλητής B2B (Beauty Care - Cosmetics)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία TRENKWALDER HELLAS, για λογαριασμό  μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των παραφαρμακευτικών προϊόντων & καλλυντικών, αναζητά Πωλητή B2B (Beauty Care - Cosmetics).

Αρμοδιότητες:
  • Υπεύθυνος για τη διαχείριση λογαριασμών πελατών και την επίτευξη όλων των στόχων πωλήσεων και διανομής
  • Ανάπτυξη παραγωγικών επιχειρηματικών σχέσεων με όλους τους πελάτες
  • Υπεύθυνος για την αύξηση του μεριδίου αγοράς στους καθορισμένους λογαριασμούς και την επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων εντός της προθεσμίας
  • Υπεύθυνος για την παροχή ακριβούς και έγκαιρης επικοινωνίας στη διαχείριση των πωλήσεων
  • Υπεύθυνος για την τήρηση όλων των πρωτοβουλιών κατάρτισης, της γνώσης προϊόντων και της κατάρτισης πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση καλλυντικής φροντίδας τουλάχιστον 2 έτη
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ Marketing ή  Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστη Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη Γνώση Υπολογιστών

Παροχές

  • Ελκυστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό Τηλέφωνο
  • Ευκαιρίες Καριέρας