Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/1/2021

Εξωτερικός Πωλητής Β2Β (Κλάδος Τροφίμων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής από εμπορική εταιρία στη Θεσσαλονίκη, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των τροφίμων.

Περιγραφή Θέσης:

  • Λήψη παραγγελιών από πελατολόγιο ανατεθειμένης περιοχής ευθύνης
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Έρευνα ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης Β΄ κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Καλή αντίληψη και ικανότητα άμεσης κατανόησης και επεξεργασίας αριθμητικών δεδομένων
  • Ομαδικότητα - οργανωτικότητα-επαγγελματισμός
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία διάρκειας 3 ετών σε συναφές αντικείμενο

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας