Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2021

Υποδιευθυντής/ τρια Καταστήματος (Ελευσίνα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΛΕΥΣΙΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Προώθηση προϊόντων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών και των προϊόντων τεχνολογίας
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων, που να εξυπηρετούν τις ανάγκες του κάθε πελάτη ξεχωριστά
• Καθημερινή οργάνωση και διαχείριση του καταστήματος
• Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος
• Διασφάλιση τήρησης πολιτικών και διαδικασιών της εταιρίας
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
• Υπεύθυνος/η για τη λειτουργία του καταστήματος και την οργάνωση της ομάδας, σε περίπτωση απουσίας του Διευθυντή

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Τουλάχιστον ένα (1) έως δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε θέση υπευθύνου/ ης διαχείρισης καταστήματος
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών του MS-Office
• Εξοικείωση με θέματα τεχνολογίας και ικανότητα μετάδοσης της γνώσης με απλό και κατανοητό τρόπο
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Δυνατότητα εργασίας σε σπαστό ωράριο
• Ανεπτυγμένες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών
• Πελατοκεντρική προσέγγιση και υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.