Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/10/2022

Τεχνολόγος Τροφίμων, Γεωπόνος, Χημικός Τροφίμων (Πωλήσεις Β2Β)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Ν. ΛΕΚΟΣ Α.Ε. η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των πρώτων και βοηθητικών υλών βιομηχανίας τροφίμων, με έδρα τα Οινόφυτα Βοιωτίας, ζητά να προσλάβει:

ΠΩΛΗΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ / ΓΕΩΠΟΝΟ

Βασικά Καθήκοντα:
  • Υλοποίηση πλάνου πωλήσεων / ανάπτυξη πελατολογίου Β2Β
  • Παροχή τεχνογνωσίας και συμβουλευτική υποστήριξη πελατών
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και τάσεων αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνολόγου Τροφίμων / Γεωπόνου –Τεχνολόγου Τροφίμων / Χημικού Τροφίμων
  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση του χώρου της βιομηχανίας τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδίων εντός Ελλάδας
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Αυτοκίνητο
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Κινητό τηλέφωνο