Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/6/2023

Υπεύθυνη/ος Ταμείου - Βάρδιας

Εστίαση

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε υπεύθυνο/η Ταμείου-Βάρδιας για το κατάστημά μας (ψητοπωλείο) στο κέντρο της Κατερίνης.

Αρμοδιότητες:
  • Συντονισμός παραγωγικής διαδικασίας μέχρι την ολοκλήρωση της παραγγελίας του πελάτη.
  • Έλεγχος και δρομολόγηση παραγγελιών.
  • Έλεγχος παραγγελίας & έλεγχος παραλαβών προμηθειών καταστήματος.
  • Εξασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων & του προσωπικού, συντονισμός καθαριότητας καταστήματος .
  • Διαχείριση παραπόνων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Γνώση Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες και υπό πίεση χρόνου.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευγένεια και υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Θέση εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης