Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Πωλητές / Πωλήτριες

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τα SmileKiosk ξεκίνησαν την παρουσία τους στις γειτονιές της Αθήνας από το 2008. Από τότε μέχρι και σήμερα, τα σημεία μας έχουν αυξηθεί και πλέον έχουμε 42 περίπτερα με παρουσία σε 18 Δήμους της Αττικής με 24ωρη λειτουργία.

Στα πλαίσια της ανάπτυξής μας αναζητούμε Πωλητές / Πωλήτριες (έσω & έξω του περιπτέρου), για τις περιοχές : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΡΦΙΩΤΟΥ

Περιγραφή Θέσης εργασίας - Αρμοδιότητες

Η εύρυθμη λειτουργία του περιπτέρου και στον εσωτερικό χώρο (διαχείριση ταμείου, πώληση, συναλλαγή με πελάτη, παραγγελίες/παραλαβές κλπ.) αλλά και στον εξωτερικό (παραγγελίες / παραλαβές, τοποθέτηση προϊόντων, merchandising κλπ.).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Βασική γνώση Αγγλικών
  • Ευγένεια, αντίληψη και διάθεση για συλλογική εργασία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία, επαγγελματισμός, όρεξη για δουλειά
  • Ευχάριστη διάθεση και χαμόγελο
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως θέσης
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Εκπαίδευση στο αντικείμενο και δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.