Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2023

Υπεύθυνος-η Πωλήσεων Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλος Εκπαιδευτικός Όμιλος ζητά να προσλάβει άμεσα Υπεύθυνο-η Πωλήσεων Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων.

Περιγραφή Θέσης:
  •  Ενημερώσεις ενδιαφερομένων – υποψηφίων σπουδαστών και πωλήσεις εκπαιδευτικών προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν:
  •  Πτυχίο ΑΕΙ, ΑΤΕΙ, ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ (Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός)
  •  Τουλάχιστον 3ετή προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων προϊόντων ή υπηρεσιών
  •  Οργανωτικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  •  Γνώση της Αγγλικής γλώσσας και άριστη γνώση του MS Office

Παροχές

Προσφέρονται:

  •  Σταθερός μισθός, αναλόγως των προσόντων των υποψηφίων
  •  Ασφάλιση
  •  Άριστο περιβάλλον εργασίας
  •  Δυνατότητες εξέλιξης σε πανελλαδικό επίπεδο
Το βιογραφικό θα πρέπει οπωσδήποτε να συνοδεύεται από φωτογραφία.