Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/12/2019

Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΆΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΉ εταιρεία διαχείρισης ακινήτων με έδρα στον Άλιμο αναζητεί άτομα με σκοπό την πλήρη απασχόληση, για την εξυπηρέτηση ενεργών αιτημάτων πελατολογίου της. Το δίκτυο της εταιρείας υποστηρίζεται από αποκλειστικές διεθνείς συνεργασίες για την απόκτηση μόνιμης κατοικίας στην Ελλάδα. Ο Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας θα πρέπει να χρησιμοποιήσει και να αξιοποιήσει όλες τις γνώσεις που έχει σχετικά με την ακίνητη περιουσία για να υποδείξει στην εταιρεία το ακίνητο που μας ταιριάζει.

Αρμοδιότητες:

- Καθημερινές επισκέψεις σε ακίνητα

- Έρευνα για αγορά ακινήτων

- Εκτίμηση αξίας ακινήτου

- Προτάσεις αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

-Εμπειρία στο χώρο ως προς την ανεύρεση και διαχείριση ακινήτων σε παρόμοια θέση (τουλάχιστον 3 χρονια)

-Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας

-Άριστη ικανότητα χρήσης λογισμικού γραφείου (Office, Excel, Power Point, CRM μεσιτικού)

-Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

-Συνεπής και οργανωτικός

-Ικανότητα διαχείρισης χρόνου

-Δίπλωμα  οδήγησης

-Κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

-Υψηλές σταθερές μηνιαίες αποδοχές και μπόνους επίτευξης στόχου

-Ευκαιρίες ανάπτυξης

-Έξοδα μετακίνησης