Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/5/2023

Γεωπόνος - Υπάλληλος Eshop

Αγροτικά

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ

E-shop με φυσικό κατάστημα στην Καλαμάτα, ζητάει για πρόσληψη τον κατάλληλο υποψήφιο που θα καλύψει θέση Γεωπόνου – Υπάλληλου Εshop.

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος και παροχή πληροφοριών για την κατάλληλη χρήση των προϊόντων
  • Εξασφάλιση επάρκειας προϊόντων στον τομέα ευθύνης του καθώς και ευταξίας του χώρου έκθεσης και αποθήκευσης προϊόντων
  • Επεξεργασία και διαχείριση παραστατικών παραγγελιών, καταγραφή αποθεμάτων και επιστροφές προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ ΤΕΙ ειδικότητας Γεωπονίας ή Τεχνολογίας Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής (απαραίτητη προϋπόθεση)
  • Βεβαίωση συνδρομής προϋποθέσεων Γεωτεχνικού από το ΓΕΩΤΕΕ (Μόνο για απόφοιτους ΑΕΙ)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης