Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/06/2023

Χημικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΙΠΕ ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην περιοχή του Κιλκίς αναζητά Xημικό Μηχανικό.

Αρμοδιότητες

  • Συντονισμός και έλεγχος της αποδοτικής λειτουργίας μέρους της παραγωγικής διαδικασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πτυχίο χημικού μηχανικού απόφοιτου Πολυτεχνικής Σχολής ΑΕΙ
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες – προηγούμενη εμπειρία διαχείρισης ομάδας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Προηγούμενη εμπειρία στην εφαρμογή Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών επιπέδου C2
  • Άριστη Γνώση Excel και προηγούμενη εμπειρία χρήσης ERP
  • Προϋπηρεσία στη βιομηχανία τροφίμων θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές