Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/01/2021

Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop & Εξυπηρέτησης Πελατών

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΑΤΗΣΙΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop & Εξυπηρέτησης Πελατών από κατάστημα γυναικείας ένδυσης στην Πατησίων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση, οργάνωση, και τακτοποίηση της αποθήκης
• Διαχείριση και έλεγχος παραλαβών
• Διενέργεια φυσικών απογραφών
• Έλεγχος αποθέματος
• Καταγραφή προϊόντων στο σύστημα αποθήκης
• Καθημερινή διαχείριση και ενημέρωση του e-shop
• Παραγγελιοληψία μέσω e-shop, social media, και τηλεφώνου
• Οργάνωση, προετοιμασία, και συσκευασία παραγγελιών
• Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
• Έκδοση παραστατικών (παραγγελίες, επιστροφές, παραλαβές)
• Αρχειοθέτηση παραστατικών
• Καταχώριση επιστροφών και άκυρων
• Διαχείριση αντικαταβολών
• Τιμολόγηση (έκδοση αποδείξεων)
• Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, social media, και e-mail

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε συναφή θέση
• Εμπειρία και άριστη γνώση χειρισμού ERP Softone
• Άριστη γνώση MS Office και Outlook
• Άριστη γνώση Αγγλικών (πιστοποιητικό C2 Proficiency)
• Υπευθυνότητα και συνέπεια
• Αποτελεσματικότητα ακόμα και υπό συνθήκες πίεσης
• Εμπιστοσύνη, τυπικότητα και εχεμύθεια
• Ευγένεια και προσανατολισμός στις ανάγκες του πελάτη

Παροχές

•Ασφάλιση με όλες τις προβλεπόμενες παροχές