Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/06/2021

Βοηθός Προϊσταμένου Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Market Ιn, 100% ελληνική αλυσίδα καταστημάτων Super Market με δίκτυο άνω των 200 καταστημάτων ανά την Ελλάδα και 3.500 εργαζόμενους, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της και της επέκτασης των δραστηριοτήτων της επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στο Μαρκόπουλο Μεσογαίας:

Στα κεντρικά γραφεία στο Μαρκόπουλο Αττικής

Αρμοδιότητες:
  • Συμφωνία Πελατών, Προμηθευτών-Τρίτων
  • Συμφωνία Τραπεζών
  • Έλεγχος παραστατικών
  • Καταχώρηση τιμολογίων δαπανών και λοιπών λογιστικών εγγραφών μέσω SAP
  • Προετοιμασία δηλώσεων Παρακρατούμενοι, ΦΜΥ κλπ
  • Γενικές εργασίες λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Επαγγελματική προϋπηρεσία τουλάχιστον 7-8 έτη σε βιβλία Γ’ κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση του Λογιστικού σχεδίου, Φορολογίας Εισοδήματος, ΦΠΑ
  • Γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Επιθυμητή η γνώση προγράμματος SAP
  • Επικοινωνιακές, οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμική εταιρία με συνεχή ανάπτυξη
  • Συνεχή εκπαίδευση

** Παρακαλώ τα βιογραφικά να αποσταλούν στα Ελληνικά.

Αποστείλατε το βιογραφικό σας για να γίνετε μέλος της πιο Market Ιn ομάδας!