Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2020

Αποθηκάριος - Χειριστής Κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΠΕΘ ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία παραγωγής πλαστικών με έδρα τη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ αναζήτα υποψηφίους για την θέση του Αποθηκάριου - Χειριστή κλαρκ

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι τα εξής:

  • Έλεγχος παραλαβών και βέλτιστη κατανομή αυτών
  • Φορτώσεις / εκφορτώσεις προϊόντων
  • Προετοιμασία και αποστολή παραγγελιών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και παρακολούθηση των ειδών (φυσική και ηλεκτρονική)
  • Τροφοδοσία γραμμής παραγωγής
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Εξωτερικές εργασίες (αγορές – παραλαβές)

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υποχρεωτική άδεια κλαρκ
  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ ή ΤΕΙ (επιθυμητά με κατεύθυνση Logistics)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χειρισμός Η/Υ και εξοικείωση με ηλεκτρονικά προγράμματα Αποθήκης
  • Καλή γνώση διαχείρισης αποθεμάτων
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα συνεργασίας, επικοινωνίας, οργάνωσης
  • Υπευθυνότητα

Παροχές

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση