Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2020

Customer Support Officer

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είσαι επικοινωνιακός/η με εξαιρετικές ικανότητες στην διαχείριση και επίλυση προβλημάτων;

Έχεις εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και θέλεις να εργαστείς ως Customer Support Officer για μια δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία;

Αν η απάντηση είναι θετική, μην χάσεις αυτή τη μοναδική ευκαιρία.

Ο Customer Support Officer θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Καθημερινή τηλεφωνική εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
  • Άμεση συνεργασία και υποστήριξη του εμπορικού τμήματος της εταιρείας
  • Καταχώρηση παραγγελιών μέσω του συστήματος CRM της εταιρείας
  • Προγραμματισμό της Δρομολόγησης των πωλητών της εταιρείας.
  • Ενημέρωση Υπολοίπων, Πληρωμών & Αποστολής παραγγελιών
  • Διαχείριση Master Data των Πωλήσεων
  • Αναφορά Ποιοτικών Προβλημάτων στον Ποιοτικό Έλεγχο

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση του Customer Service Officer θα πρέπει να διαθέτει:
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρίας σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Συνέπεια, ευγένεια και δυναμισμό
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων και παραπόνων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Customer Service Officer:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον με ευκαιρίες εξέλιξης
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης του Customer Support Officer, κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση του Customer Support Officer μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.