Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/1/2023

Υπάλληλος Γραφείου (τμήμα προσφορών - εξυπηρέτηση πελατών)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία δραστηριοποιείται στο χώρο της μελέτης, σχεδίασης, εγκατάστασης, συντήρησης ρολών ασφαλείας, γκαραζόπορτες και μηχανισμούς σε αυλόπορτες, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου, για την στελέχωση του τμήματος προσφορών - εξυπηρέτησης πελατών στο τμήμα πωλήσεων, στις εγκαταστάσεις της στον Κολωνό.

Αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός και συντονισμός των εργασιών του τμήματος
  • Δημιουργία / Υποβολή και Παρακολούθηση των προσφορών
  • Διαχείριση / εξυπηρέτηση Πελατολογίου
  • Παρακολούθηση προόδου πώλησης υλικών / υπηρεσιών
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Προσέλκυση νέων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Συνέπεια, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα, προσωπικότητα με αντιληπτική ικανότητα
  • Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία
  • Καλή γνώση αγγλικών (προφορικής και γραπτή επικοινωνία)
  • Ευχέρεια στη χρήση Microsoft Office Word ,Excel
  • Γνώστης προγράμματος CRM
  • Δυνατότητα εργασίας σε 6ημερη απασχόληση
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση / deadlines

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Μηνιαίες αποδοχές
  • Ασφαλιστική κάλυψη