Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/8/2017

Προϊστάμενος Εξυπηρέτησης Πελατών (Λεμεσός)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Πολυκλινική «ΥΓΕΙΑ» είναι το μεγαλύτερο και ένα από τα πιο άρτια εξοπλισμένα ιδιωτικά νοσοκομεία στην Κύπρο. Κτισμένο στο κέντρο της Λεμεσού παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες υγείας. Είναι το μοναδικό Νοσοκομείο στην Κύπρο που είναι Διαπιστευμένο από τον αναγνωρισμένο Οργανισμό Διαπίστευσης Νοσοκομείων CHKS του Ηνωμένου Βασιλείου από το 2012. Διαθέτει 152 κλίνες, διατηρεί συνεργασία με περισσότερους από 180 Συνεργάτες Ιατρούς και απασχολεί πέραν των 500 εργαζομένων.

Η Πολυκλινική «ΥΓΕΙΑ» δέχεται αιτήσεις για τη θέση εργασίας του Προϊστάμενου Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες και Καθήκοντα Θέσης
Ο Προϊστάμενος Εξυπηρέτησης Πελατών εποπτεύει, συντονίζει και ελέγχει την οργάνωση και λειτουργία των τμημάτων Υποδοχής, Γραφείου Κίνησης και Εξυπηρέτησης Πελατών, με στόχο την παροχή ψηλού επιπέδου ποιοτικής εξυπηρέτησης στους ασθενείς, συνοδούς, επισκέπτες και συνεργάτες της Πολυκλινικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αναγνωρισμένο πτυχίο πανεπιστημίου στη Διοίκηση, Μάρκετινγκ, Κοινωνικές Επιστήμες ή άλλο συναφές πεδίο.
  • Εμπειρία 5 τουλάχιστον ετών σε ανάλογη υπεύθυνη θέση με διοικητικές/ εποπτικές αρμοδιότητες στον τομέα της υποδοχής και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Μεταπτυχιακός τίτλος στη Διοίκηση, Μάρκετινγκ, Κοινωνικές Επιστήμες ή άλλο συναφές πεδίο θεωρείται πλεονέκτημα.
  • Πρόσφατο πιστοποιητικό λευκού ποινικού μητρώου.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο.
  • Πολύ καλή γνώση/ χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και MS Office (ECDL ή άλλος ισάξιος τίτλος).

Παροχές

Παρέχεται ελκυστικό πακέτο συνολικών απολαβών το οποίο περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • 13ος μισθός
  • Συμμετοχή στο Ταμείο Προνοίας με ευνοϊκό ποσοστό από τον εργοδότη
  • Συμμετοχή στο Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης Εργοδοτουμένων (ευνοϊκές καλύψεις για ενδονοσοκομειακή και εξωνοσοκομειακή περίθαλψη στην Κύπρο και στο εξωτερικό)
  • Δικαίωμα ετήσιας άδειας απουσίας με πλήρεις απολαβές
  • Ετήσια αναθεώρηση μισθού βάσει απόδοσης
  • Εργασία σε 5νθήμερη βάση
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε πρόγραμμα συνεχούς επαγγελματικής εκπαίδευσης και ανάπτυξης