Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/05/2023

Χειριστές Εγκαταστάσεων Προβλήτας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η EXTRAMILE HR, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΜΕΣΑ για λογαριασμό πελάτη της, Εταιρεία Διανομής και Εμπορίας Πετρελαιοειδών Προϊόντων μεγάλου Ομίλου Πετρελαιοειδών με Ηγετική Θέση στην αγορά, Χειριστές Εγκαταστάσεων Προβλήτας για την περιοχή του Ασπρόπυργου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα Θέσης
  • Απόφοιτος ΤΕΙ σχολών τεχνικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή εμπειρία 1 έτος σε αντίστοιχο ρόλο
  • Χειρισμός Η/Υ
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυλιόμενο 5μερο
Κύριες Αρμοδιότητες
  • Παρακολουθεί και διαχειρίζεται τις διαδικασίες προσέγγισης, φορτοεκφόρτωσης και απόπλου των δεξαμενοπλοίων στην εγκατάσταση
  • Μεριμνά για τη τήρηση των μόνιμων οδηγιών και οδηγιών εργασίας και ασφάλειας της προβλήτας και προβαίνει σε επανελέγχους κατά τη διάρκεια των φορτοεκφορτώσεων
  • Διεξάγει μετρήσεις φορτίων πλοίων και ενεργεί δειγματοληψία προϊόντος
  • Χειρίζεται τις βάνες της εγκατάστασης, πραγματοποιεί ελέγχους για την κενότητα και καθαριότητα των δεξαμενών, ενώ μεριμνά για την καθαριότητα και τη τάξη στη προβλήτα
  • Συντονίζει τις διαδικασίες εκτάκτου ανάγκης της προβλήτας, ενώ ακολουθεί τα μέσα προστασίας που ορίζονται από την εταιρία

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διατακτικές ανά μήνα
  • Μεγάλη εξέλιξη στη καριέρας σας μέσα στον όμιλο
  • Ιδιωτική ασφάλιση και συνταξιοδοτικό
  • Ευκολίες μετακίνησης

Η EXTRAMILE HR, θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν τα απαιτούμενα προσόντα και θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.