Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλητής / Σύμβουλος Διακόσμησης

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ανώνυμη Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και οικοδομικών υλικών αναζητάει Πωλητή / Σύμβουλο διακόσμησης για το κατάστημα των πλακιδίων που βρίσκεται στην περιοχή της Καλαμαριάς.

Οι αρμοδιότητες είναι οι εξής :

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή λύσεων στα αιτήματα τους
  • Υλοποίηση σχεδίων 3D μέσω σχεδιαστικού προγράμματος
  • Παροχή συμβουλών διακόσμησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ τμημάτων Διακόσμησης ή Αρχιτεκτονικής
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικού προγράμματος
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης