Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2021

Υπάλληλος σύνταξης προσφορών & φακέλων για δημόσιους & ιδιωτικούς διαγωνισμούς

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με δραστηριότητα την εμπορία και κατασκευή προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά Υπάλληλο σύνταξης προσφορών & φακέλων για δημόσιους & ιδιωτικούς διαγωνισμούς. H παρούσα θέση αφορά εργασία στο Εμπορικό Τμήμα της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συγκέντρωση και προετοιμασία των απαιτούμενων εγγράφων και δικαιολογητικών
  • Σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση των προσφορών
  • Αναζήτηση διαγωνισμών δημόσιου και ιδιωτικού τομέα
  • Επικοινωνία με πελάτες και διάφορους φορείς
  • Καταχώρηση δεδομένων και τήρηση αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 έτη
  • Γνώση ηλεκτρολογικού υλικού και ειδών φωτισμού
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή γνώση του ERP ENTERSOFT
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία