Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2021

Ηλεκτρολόγος

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ | ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων - Αυτοματισμών από ανώνυμη εμπορική και τεχνική εταιρεία με έδρα τη Νέα Πέλλα , Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Παρέχεται όχημα και καλύπτονται τα έξοδα για μεταφορά προσωπικού απο και προς Θεσσαλονίκη

Αρμοδιότητες
• Κατασκευή ηλεκτρολογικών πινάκων μηχανημάτων
• Κατασκευή κεντρικών ηλεκτρολογικών πινάκων
• Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Καλή γνώση Κατασκευής Πινάκων
• Ανάγνωση σχεδίων για κατασκευή πινάκων
• Εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο
• Άριστη Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Γνώση χρήσης Η/Υ
• Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών (αναλόγως προσόντων)
• Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
• Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε νέες τεχνολογίες.
• Δυνατότητες εξέλιξης.