Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2020

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΛΛΗΝΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην διάθεση προϊόντων τεχνολογίας στα πλαίσια της ανάπτυξής της, αναζητά για το νέο της υποκατάστημα (eshop) στην περιοχή του Ελληνικού (Λ. Βουλιαγμένης) Υπαλλήλους Γραφείου.

Δυνατότητα πλήρους ή μερικής απασχόλησης (με προοπτική εξέλιξης σε υπεύθυνο καταστήματος) για εργασία από Δευτέρα έως Σάββατο.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική και φυσική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση και Ολοκλήρωση παραγγελιών προς Παράδοση
  • Διαχείριση Προγραμμάτων για Επικοινωνία με Πελάτες (emails,chat,Social Media)
  • Παραλαβή και διαχείριση επιστροφών / αλλαγών
  • Επικοινωνία με Μεταφορική για επίλυση προβλημάτων που προκύπτουν
  • Έλεγχος ολοκλήρωσης Παραγγελιών από ομάδα Operation
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε e-shop με Καθημερινές Παραγγελίες θα θεωρηθεί προσόν
  • Απαραίτητη η γνώση ERP προγράμματος (ιδανικά SOFTONE)
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Καλή γνώση αγγλικών (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Οργανωτικά προσόντα και επαγγελματική συμπεριφορά και συνείδηση
  • Κατά προτίμηση κάτοικος γύρω περιοχών

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Πελατοκεντρική αντίληψη και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια και επαγγελματική συνέπεια

Παροχές

  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Παροχή εκπαίδευσης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον