Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/7/2019

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Γραφίστας / Γραφίστρια από αλυσίδα super market για μόνιμη απασχόληση.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικά Καθήκοντα:

Προετοιμασία φυλλαδίων εταιρείας
Δημιουργία εικαστικών (blog posts, banners, newsletters κτλ.)
Δημιουργία πρωτότυπων σχεδιαστικών concept, γραφιστικών και layout ανά περίπτωση
Διαχείριση λογαριασμών κοινωνικών δικτύων

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο Γραφιστικής
Σχετική επαγγελματική εμπειρία 1-2 έτη
Άριστη γνώση χειρισμού των προγραμμάτων Photoshop και Illustrator
Εξαιρετική οργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα
Ομαδικό πνεύμα και προσοχή στην λεπτομέρεια
Δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό

Παροχές

Μισθός
Ασφάλιση
Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία