Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2018

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP, του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο της παραγωγής και διανομής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών στο ναυτιλιακό κλάδο, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων (Ref. 4163/TA/RS/GR)

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τη διενέργεια εξερχομένων κλήσεων με σκοπό την ενημέρωση και προώθηση των υπηρεσιών.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά  προσόντα:

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 χρόνων σε πωλήσεις υπηρεσιών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας και Internet
  • Άριστη γνώση και χειρισμός Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρες πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα προμηθειών (bonus)
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας