Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/3/2024

Customer Care Representatives

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητεί Εκπροσώπους Εξυπηρέτησης Πελατών για την Αττική.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με οικιακό / εταιρικό πελατολόγιο
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Αναγνώριση των αναγκών των πελατών και παροχή εξειδικευμένων λύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας θα εκτιμηθεί
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Ικανότητα απόδοσης υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές παροχές και μηνιαίες αποδοχές
  • Βonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης στον οργανισμό
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης των νέων υπαλλήλων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.