Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/7/2020

ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ MARKETING ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

  Εταιρία που αναλαμβάνει προωθητικές ενέργειες και την εκπροσώπηση μεγάλων Μή Κυβερνητικών Οργανισμών,ανοίγει νέες θέσεις στα γραφεία της στην Αθήνα για τα τμήματα Μarketing, Επικοινωνίας και HR!

Καθήκοντα

  • Διεξαγωγή διαφημιστικών και επικοινωνιακών ενεργειών για λογαριασμό μη κυβερνητικών οργανισμού.
  • Ενεργή συμμετοχή στο σχεδιασμό, οργάνωση και υλοποίηση των εταιρικών campaigns
  • Προώθηση και προβολή του εκάστοτε οργανισμού όσο και των δράσεων τους.
  • Έυρεση πόρων και υποστηρικτών

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικό προφίλ

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και διαχείριση σχέσεων
  • Κοινωνικά-περιβαλλοντικά ευαισθητοποιημένα άτομα
  • Πνεύμα ομαδικής συνεργασίας
  • Έντονη φιλοδοξία για επίτευξη στόχων
  • Εκτιμάται αλλά δεν απαιτείτα Πτυχίο Μάρκετινγκ/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων

Παροχές

Παρέχεται πλήρης και σταδιακή εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη της εταιρίας μας, καθώς και για τους πιο φιλόδοξους, προοπτικές εξέλιξης για ηγετικές-διοικητικές θέσεις.

Στείλτε άμεσα το βιογραφικό σας και η ομόδα του HR θα επικοινωνήσει μαζί σας μετά την αξιολόγηση των αιτήσεων.

Οι διαδικασίες αξιολόγησης και συνεντεύξεων θα πραγματοποιηθούν σεβόμενοι την παρούσα κατάσταση.