Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/1/2021

Αποθηκάριος / Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΤΑΚΟΣ | ΑΓΡΙΝΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που εδρεύει στον Αστακό Αιτωλοακαρνανίας και δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων αναζητά Αποθηκάριο-Οδηγό.

Αρμοδιότητες

• Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης
• Ασφαλής φόρτωση, εκφόρτωση και διανομή των προϊόντων
• Προετοιμασία παραγγελιών
• Φυσική παραλαβή και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη
• Καταγραφή ελλείψεων και τακτικός έλεγχος αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος διπλώματος Γ’ κατηγορίας
• Άδεια χειριστή περονοφόρου ανυψωτικού μηχανήματος (Κλαρκ), θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο των τροφίμων (επιθυμητή)
• Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Ιδιαιτέρα χαρακτηριστικά υποψηφίου

• Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
• Συνέπεια και οργάνωση
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

• Ικανοποιητικές αποδοχές
• Δυνατότητες εξέλιξης
• Πενθήμερη απασχόληση / Πλήρης ασφάλιση
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

** Η δυνατότητα άμεσης μετεγκατάστασης στην πόλη του Αστακού θα εκτιμηθεί επιπλέον