Βουλγαρόφωνοι για στελέχωση τμήματος περιεχομένου (Data Entry)

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΚΑΛΟΧΩΡΙ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στην Polihome, η ομάδα περιεχομένου είναι η καρδιά της επιχείρησης. Δημιουργεί και διατηρεί επικαιροποιημένο το περιεχόμενο στη βάση δεδομένων του ηλεκτρονικού καταστήματος.

Συνοπτικές αρμοδιότητες:
  • Καταχώρηση προϊόντων / Μετάφραση στη Βουλγαρική & Αγγλική γλώσσα
  • Επανέλεγχος και επικαιροποίηση των προϊόντων/τιμών/διαθεσιμοτήτων
  • Ομαδοποίηση, οργάνωση κατηγοριών & φίλτρων του site
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Διαχείριση social media (Posts/Ads)
  • Διαχείριση θεματικού blog

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / Ανώτατης Σχολής
  • Άριστη γνώση Αγγλικής, Ελληνικής & Βουλγαρικής γλώσσας (ομιλία/γραπτός λόγος)
  • Άνεση χρήσης προγραμμάτων επεξεργασίας φωτογραφιών (Affinity, Photoshop)
  • Γνώση διαχείρισης .csv & .xml
  • Ικανότητα διαχείρισης & ομαδοποίησης μεγάλου όγκου δεδομένων σε αρχεία excel, csv, xml (import/export/feed)
  • Πάρα πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Βασική γνώση τεχνικής υποστήριξης Η/Υ
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια & δημιουργικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας
  • Διαχείριση πολλαπλών εργασιών θέτοντας προτεραιότητες
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα

Επιθυμητά προσόντα

  • Ανάλογη προϋπηρεσία
  • Γνώση περιβάλλοντος Magento
  • Αρθρογραφία - Εμπλουτισμός κειμένου

Παροχές

  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Σταθερό ωράριο χωρίς υπερωρίες.
  • Ασφάλιση με όλες τις προβλεπόμενες παροχές (άδειες κτλ).

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!