Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2019

Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το KOOLFLY, είναι ένα από τα πιο εξελιγμένα online καταστήματα μόδας και αναζητά Graphic Designer για part - time απασχόληση. O/H ιδανικός/η υποψήφιος γι’ αυτή τη θέση είναι ένα δημιουργικό άτομο με πάθος για το σχεδιασμό, καινοτόμες ιδέες και με διάθεση εργασίας σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία εικαστικών για digital marketing, όπως: newsletters, social media ads, website banners, Google ads.
  • Δημιουργία και ανάπτυξη νέων σχεδιαστικών concepts και εικαστικής κατεύθυνσης
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και συνεχής ενημέρωση για τις νέες τάσεις στο digital design.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Άριστη Γνώση Adobe Photoshop
  • 1 με 2 έτη σχετικής επαγγελματικής εμπειρίας
  • Θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν η εμπειρία στο χώρο της μόδας ή σε e-commerce.
  • Portfolio με σχεδιαστικό έργο από digital projects.
  • Άριστη οργάνωση και τήρηση προθεσμιών

Παροχές

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε βραβευμένα international projects
  • Free Coffee