Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/1/2023

Χειριστής Κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ

Η Creta Farms Τροφίμων, κορυφαία εταιρία στο χώρο των τροφίμων & ηγέτιδα στην παραγωγή προϊόντων μεσογειακής διατροφής, ζητά να προσλάβει:

Χειριστή Κλαρκ (Code: WM_0123)
με έδρα, το Ρέθυμνο

Κύριες αρμοδιότητες:
Ο κατάλληλος υποψήφιος θα μέλος της Διεύθυνσης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Logistics).

Με κυριότερες αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός περονοφόρων μηχανημάτων
  • Φορτοεκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων κεντρικής αποθήκης
  • Παραλαβή & αποστολή προϊόντων
  • Μετακίνηση προϊόντων με τη χρήση κλαρκ
  • Συμμετοχή στις εργασίες αποθήκης ετοίμων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια χειριστή κλαρκ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 2+ έτη
  • Καλή γνώση ERP ή και προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS ( η γνώση ABERON θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:
  • Σύγχρονο, δυναμικό & καινοτόμο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Μετακίνηση από και προς την εταιρία με εταιρικό λεωφορείο
Εάν θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της Ομάδας μας, στείλτε μας το βιογραφικό σας, γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!