Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης - Front Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης υποψήφιο/α για τη θέση του Υπαλλήλου Γραμματειακής Υποστήριξης - Front OfficeΗ θέση απαιτεί σωστή διαχείριση του χρόνου, δεξιότητες στην οργάνωση, εχεμύθεια, ομαδικότητα και ευγένεια.

Περιοχή Εργασίας: Άγιος Δημήτριος (Αθήνα)

Αρμοδιότητες

  • Πλήρης διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρίας (ανακατεύθυνση κλήσεων, καταγραφή και διανομή μηνυμάτων, παροχή πληροφοριών κτλ.)
  • Υποδοχή και καθοδήγηση επισκεπτών κατά την άφιξή τους στην εταιρία
  • Διαχείριση συναντήσεων
  • Εξυπηρέτηση και καθοδήγηση πελατών
  • Υπεύθυνη προμηθειών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών αρχείων και αποτελεσματική αρχειοθέτηση εντύπων
  • Αποστολή, παραλαβή, ταξινόμηση και διανομή εγγράφων όποτε αυτό απαιτείται

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχο ρόλο
  • Επιθυμητός τίτλος ΑΕΙ/ΤΕΙ ή Κολλέγιο
  • Γνώση Αγγλικών σε επίπεδο Proficiency
  • Πολύ καλή γνώση Ms Office (Word, Excel, Power Point), Ms Outlook
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Πολύ καλές δεξιότητες διαπροσωπικής, τηλεφωνικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Αξιοπιστία και ακεραιότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία

Παροχές

  • Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά
  • Εργασία 5θήμερη 8ωρη
  • Η Athens Financial Services ενδιαφέρεται για τους ανθρώπους, ενθαρρύνοντας την υψηλή απόδοση και την ποιότητα. Στην Athens Financial Services, θα συμμετέχετε σε μια κουλτούρα μάθησης, όπου η ομαδική εργασία και η συνεργασία ενθαρρύνονται και η αριστεία επιβραβεύεται
  • Η εταιρία μας προσφέρει ένα ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών που περιλαμβάνει ένα ελκυστικό βασικό μισθό και οφέλη, καθώς και ευκαιρίες για ταχεία ανάπτυξη σταδιοδρομίας σε ένα ασφαλές και προκλητικό εργασιακό περιβάλλον
  • Θα αναπτυχθείτε ως επαγγελματίας μέσα από τη συνεχή μας καθοδήγηση και την επαγγελματική κουλτούρα που προάγει τη συνεχή μάθηση