Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2022

Φωτογράφος

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Marilyn Boutique που δραστηριοποιείται στον χώρο του online εμπορίου γυναικείων ενδυμάτων και αξεσουάρ αναζητεί φωτογράφο (γυναίκα/άντρα) για μόνιμη απασχόληση στο studio φωτογράφισης της εταιρείας και σε εξωτερικούς χώρους. Η θέση αφορά την περιοχή της Μυτιλήνης. Παρέχεται εξοπλισμός.

Αρμοδιότητες

  • Φωτογράφιση προΐόντων (γυναικεία ρούχα, αξεσουάρ κ.α.)
  • Υπεύθυνος για την σωστή λειτουργία του studio φωτογράφισης (εξοπλισμός, φώτα κ.τ.λ.).
  • Προτάσεις για τον τρόπο - ύφος - concept της φωτογράφισης.
  • Επεξεργασία φωτογραφιών.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2251024107.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση σωστού φωτισμού, λήψης προϊόντων και επεξεργασίας φωτογραφιών.
  • Άριστη γνώση Adobe Creative Suite (Lightroom, Photoshop, Premiere κ.τ.λ.) και άλλων προγραμμάτων επεξεργασίας ψηφιακού υλικού.
  • Αγάπη για την καλλιτεχνική φωτογραφία και αισθητική πάνω στον γυναικείο ρουχισμό και αξεσουάρ.
  • Εμπορική σκέψη για το σωστό concept και την προώθηση των προϊόντων.
  • Ικανότητες οργάνωσης και πρωτοβουλιών, επιμέλεια και προσοχή στην λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα.
  • Ανάλογη εμπειρία.
  • Δυνατότητα μετακίνησης στον χώρο εργασίας (περιοχή Παγανή)

Θα εκτιμηθούν

  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις επεξεργασίας video.

Παροχές

Παροχές

  • Η εταιρεία προσφέρει ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
  • Πλήρης απασχόληση με ικανοποιητικές αποδοχές και bonus αποδοτικότητας.