Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/4/2022

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εξειδικευμένο κατάστημα εμπορίας υδραυλικών ειδών και εξαρτημάτων θέρμανσης ζητά να προσλάβει υπεύθυνο πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Ευθύνη για την ορθή λειτουργία και συντήρηση του ERP της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επεξεργασία, αποθήκευση και αναπλήρωση των εμπορευμάτων
  • Έκδοση και καταχώρηση παραστατικών
  • Έκδοση οικονομικών προσφορών
  • Λήψη παραγγελιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές-πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών MS Office
  • Ευχέρεια και άριστη γνώση χειρισμού εμπορικού/Λογιστικού προγράμματος ERP κατά προτίμηση Galaxy (Singular Logic)
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Διαχείριση πίεσης και απαιτήσεων
  • Γνώση/εμπειρία σε λογιστικά θέματα θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.

Παροχές

  • Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης.
  • Ωράριο: Καταστημάτων (καθημερινά 09:00-15:00, απογεύματα 17:00-21:00 εκτός Δευτέρα και Τετάρτη)
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση