Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2021

Υπεύθυνος Τεχνολογίας Δικτύου KW Greece

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΚW Greece, μέλος του μεγαλύτερου παγκόσμιου κτηματομεσιτικού δικτύου, της Keller Williams, αναζητά να προσλάβει στο δυναμικό της έναν νέο, δραστήριο υποψήφιο για τη θέση του Υπεύθυνου Τεχνολογίας Δικτύου.

Περιγραφή θέσης:
• Διαχείριση παγκόσμιας πλατφόρμας και τοπικών διαχειριστικών
• Διαχείριση ιστοσελίδας Περιφέρειας
• Διαχείριση εταιρικού Server
• Συντονισμός με τοπικούς παρόχους τεχνολογίας
• Διαχείριση εταιρικών Βάσεων Δεδομένων και εργαλείων
• Παροχή Τεχνικής Υποστήριξης και Εκπαίδευση Μελών του Δικτύου

Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα:
• Τίτλος Σπουδών ΑΕΙ / ΤΕΙ
• Προϋπηρεσία και εμπειρία σε παρεμφερείς κλάδους (ΙΤ, Marketing & Social Media)
• Άριστη χρήση αγγλικής γλώσσας
• Άριστη χρήση MS Office και Google Suite

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
• Ομαδικό πνεύμα
• Ανάληψη πρωτοβουλιών
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
• Διάθεση για μάθηση και προσωπική εξέλιξη

Προσφέρουμε:
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα απομακρυσμένης εργασίας
• Πλαίσιο για ανάπτυξη και εφαρμογή ιδεών
• Εκπαίδευση σε διαδικασίες και μοντέλα
• Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης