Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2021

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελάτων (Inbound Calls)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία BEFON, εταιρεία παροχής υπηρεσιών με δραστηριότητα από το 1999 και πανελλαδική εμβέλεια, ως στρατηγικός συνεργάτης της ELPEDISON στην Ελλάδα, κορυφαία εταιρεία ενέργειας, τόσο στην παραγωγή και προμήθεια ηλεκτρικού ρεύματος, όσο και στην προμήθεια φυσικού αερίου, αναζητά να προσλάβει άτομα για την ενημέρωση - τηλεφωνική εξυπηρέτηση των υφιστάμενων και νέων πελατών (Inbound calls).

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων για την βέλτιστη κάλυψη των αυξανόμενων αναγκών των πελατών (υφιστάμενων και νέων)
  • Διαχείριση παραπόνων
  • Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών/αιτημάτων
  • Υποστήριξη διαφημιστικών projects

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία και καλή χρήση του προφορικού λόγου
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα συνεκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Εισαγωγική εκπαίδευση (soft skills) και συστηματική υποστήριξη
  • Σταθερός μισθός | Βonus παραγωγικότητας
  • Ευέλικτα ωράρια πρωινά ή απογευματινά
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με τάσεις ανάπτυξης
  • Εύκολη πρόσβαση για την Αθήνα (δίπλα ακριβώς από τον ηλεκτρικό σταθμό Ταύρου και Καλλιθέας)