Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/4/2022

Πωλητές λιανικής ( ένδυση/υπόδηση)-ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ-

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Η TRENKWALDER αναζητά:

Πωλητές λιανικής στον τομέα της ένδυσης/Υπόδησης
(Full time)
Περιγραφή θέσης:
Η εργασία αφορά στην πώληση και εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος σε μεγάλη και γνωστή εταιρία καταστημάτων στον τομέα της ένδυσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

• Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις;
• Είσαι προσανατολισμένος στην εξυπηρέτηση του πελάτη και στο αποτέλεσμα;
• Ενδιαφέρεσαι να εργασθείς σε ένα γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον;
• Σου αρέσει να εξελίσσεσαι και να δουλεύεις ομαδικά;
• Θέλεις να εργασθείς σε ένα περιβάλλον όπου η προσωπική και επαγγελματική σου ανάπτυξη και εξέλιξη είναι εξίσου σημαντικές με εκείνη της εταιρείας
• Έχεις ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες;

Παροχές

Στείλε μας το βιογραφικό σου!!
και ένας συνεργάτης της εταιρίας μας θα επικοινωνήσει σύντομα μαζί σου!