Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2019

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Διαφημιστική εταιρεία με έδρα στην Πυλαία αναζητά κατάλληλο υποψήφιο για την θέση του Υπάλληλου γραφείου για μόνιμη πενθήμερη απασχόληση.

Κύρια καθήκοντα/αρμοδιότητες:
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων για λογαριασμό πελατών
  • Διοργάνωση και συντονισμός προωθητικών προγραμμάτων
  • Υπεύθυνος/η για την εύρυθμη λειτουργία του γραφείου
  • Ταξιδιωτικές κρατήσεις
  • Διατήρηση αρχείου εξοδολογίων
  • Συντονισμός και εκτέλεση εργασιών γραφείου
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Καθημερινή οργάνωση και διαχείριση εισερχόμενης / εξερχόμενης αλληλογραφίας, τηλεφωνικών κλήσεων και e-mails