Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/5/2019

Restaurant Supervisor

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος ξενοδοχείων στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της κατά τη σεζόν 2019 (Απρίλιος - Οκτώβριος), Restaurant Supervisor.

Περιγραφή θέσης
  • Υπεύθυνος για τη επιτήρηση της καθημερινής λειτουργίας του εστιατορίου και την εξασφάλιση της άμεσης και ευγενικής εξυπηρέτησης των πελατών, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Άλλες ευθύνες είναι η παρακολούθηση της απόδοσης του προσωπικού σε συνεργασία με τον F&B Manager και ο αποτελεσματικός χειρισμός των παραπόνων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα , ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, πωλήσεων και μάρκετινγκ
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης των παραπόνων των πελατών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 *
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής , Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού POS

Παροχές

Παροχές εταιρίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας
  • Ημερήσια γεύματα
  • Δυνατότητες εξέλιξης