Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/09/2022

Υπεύθυνος Ταμείου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από την Λογιστική & Συμβουλευτική Εταιρία μας, που δραστηριοποιείται στην Αθήνα στην παροχή λογιστικών-φοροτεχνικών υπηρεσιών και συμβουλευτικής επιχειρήσεων, αναζητούμε Υπεύθυνο Ταμείου.

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση ταμείου επιχείρησης
  • Έκδοση παραστατικών Proforma & Τιμολογίων σε τακτική βάση
  • Καταχώρηση παραστατικών σε Ταμειακό Πρόγραμμα και έκδοση αντίστοιχων αναφορών
  • Αναλυτική παρακολούθηση υποχρεώσεων εταιρίας προς Δημόσιους και Ιδιωτικούς φορείς
  • Συμφωνία Υπολοίπων πελατών/προμηθευτών
  • Διεκπεραίωση πληρωμών δημοσίου καθώς ιδιωτικού τομέα
  • Επικοινωνία με πελάτες για τη παρακολούθηση των εισπράξεων
  • Χρήση ebanking

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής Κατεύθυνσης οποιασδήποτε βαθμίδας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και Microsoft Office
  • Αξιοπιστία και Δημιουργικότητα
  • Επικοινωνιακές και Οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση καθώς και χρήσης λογιστικών προγραμμάτων ЕRP θα Εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης σταδιοδρομίας σε ένα δυναμικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικά bonus στελεχών
  • Συνεχής εκπαίδευση