Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/1/2021

Τεχνικός- Μηχανολόγος / Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Τεχνικός- Μηχανολόγος / Μηχανικός από εταιρεία παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Αρμοδιότητες:
  • Υποστήριξη τμήματος παραγωγής, set up εργαλειομηχανών, ποιοτικός έλεγχος, συντήρηση εξοπλισμού, προγραμματισμός παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα

· Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση
· Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και επίλυσης προβλημάτων

Θα εκτιμηθούν:
· Εμπειρία χειρισμού Η.Υ. , πολύ καλή γνώση πλατφόρμας Office
· Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D - 3D (CAD)
· Γνώση συστημάτων προγραμματισμού εργαλειομηχανών CNC (CAM)
· Εμπειρία σε συστήματα διασφάλισης και διαχείρισης ποιότητας
· Καλή γνώση Αγγλικών
· Εμπειρία βιομηχανικής παραγωγής και κοστολόγησης
· Πτυχίο μηχανολογίας τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Παροχές

· Πολύ καλό πακέτο αποδοχών
· Πλήρης ασφάλιση
· Προοπτικές εξέλιξης
· Διατίθεται μεταφορικό μέσο