Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/7/2019

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση τεχνικών προβλημάτων (1st και 2nd level) εταιρικών πελατών σταθερής τηλεφωνίας, Email και Internet.
• Ενημέρωση για εκκρεμότητες ανοιχτών υποθέσεων σε διαδικασία επίλυσης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
• Τουλάχιστον ένα (1) έτος εμπειρία σε ρόλο τεχνικής υποστήριξης
• Τεχνικές γνώσεις σταθερής τηλεφωνίας και παραμετροποίησης εξοπλισμών Internet
• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη
• Μεταβλητές αποδοχές
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση