Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/11/2020

Σύμβουλοι Πωλήσεων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

 Ανερχόμενη διαφημιστική εταιρεία, η οποία εκπροσωπεί μεγάλους πελάτες, αναζητεί υποψήφιους/ες 18-30 ετών για τη ανάπτυξη του νεοσύστατου  τμήματος Πωλήσεων και Marketing.

* Προϋπηρεσία αν και επιθυμητή δεν κρίνεται απαραίτητη καθώς παρέχεται ολοκληρωμένο και πιστοποιημένο πρόγραμμα εκπαίδευσης.

Βασικές αρμοδιότητες :

-Επικοινωνία με τους πελάτες

-Συντονισμός ομάδας

-Εκτέλεση προωθητικών καμπανιών μεγάλων εταιρειών

Απαραίτητα Προσόντα

-Απόφοιτος λυκείου

-18-30 ετών

-Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχέρεια λόγου

-Γρήγορη αντίληψη

-Θετική διάθεση και όρεξη για μάθηση

-Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

-Συνεχή επαγγελματική εξέλιξη σε ένα νεανικό και ευχάριστο περιβάλλον

-Μόνιμη συνεργασία

-Υψηλές αξιοκρατικές αμοιβές

-Εκπαίδευση και πιστοποιήσεις υψηλού επιπέδου

-Bonus παραγωγικότητας

Αν σας ενθουσιάζει ο χώρος του Marketing και επιθυμείτε να έχετε μια δημιουργική καριέρα κοντά μας, στείλτε το βιογραφικό σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας,