Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2020

Πωλήτριες/ Πωλητές

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά Πωλήτριες/ Πωλητές για τα καταστήματά στο Αεροδρόμιο Ζακύνθου Δ. Σολωμός.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Η άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Η πρόβλεψη των αναγκών του και η πραγματοποίηση πρόσθετων πωλήσεων
  • Η διαχείριση των ταμείων με εξαιρετική προσοχή και λεπτομέρεια
  • Η εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος και η συνεργασία μεταξύ των μελών του
  • Η διατήρηση του χώρου καθαρού και τακτοποιημένου με βάση τις προδιαγραφές της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακός, πρόθυμος, εργατικός, συνεπής και συνεργάσιμος
  • Προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης θα θεωρηθεί προσόν, αλλά δεν είναι απαραίτητη
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητα εργασίας στα πλαίσια της ομάδας
  • Γνώση βασικών αγγλικών

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και πλήρης αφάλιση (6μερη / 8ωρη απασχόληση)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Εκπαίδευση και συνεργασία με έμπειρο προσωπικό
  • Προοπτικές εξέλιξης βάσει προσόντων και επίδοσης
  • Προοπτική απασχόλησης όλο τον χρόνο