Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/04/2021

Αποθηκάριος με γνώσεις οικοδομικών και υδραυλικών υλικών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη και δραστηριότητα την εμπορία μονωτικών και δομικών υλικών αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης με γνώσεις και εμπειρία σε αποθήκη με υδραυλικά είδη και οικοδομικά υλικά.

Αρμοδιότητες:
  • Φόρτωση των εμπορευμάτων της εταιρίας στα ιδιόκτητα φορτηγά ή στους πελάτες
  • Συνεργασία με τον υπεύθυνο του καταστήματος για τον προγραμματισμό των φορτώσεων
  • Παραλαβή από προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αποθήκης σε υδραυλικά είδη και οικοδομικά υλικά
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού, τυπικός, επικοινωνιακός
  • Χειρισμός κλαρκ
  • Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση – μόνιμη εργασία
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία