Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/2/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εκπαιδευτικός οργανισμός που δραστηριοποιείται στην περιοχή της Πάτρας αναζητά συνεργάτη για τη στελέχωση του τμήματος Γραμματείας.

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Εξυπηρέτηση συναλλασσομένων
  • Λογιστική διαχείριση θεμάτων που σχετίζονται με τους σπουδαστές
  • Επικοινωνία με επιχειρήσεις για εκπαιδευτικά και άλλα ζητήματα
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετής (τουλάχιστον) προϋπηρεσία σε διαχειριστική θέση εκπαιδευτικού τομέα
  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Γνώση χρήσης προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης
  • Άριστη χρήση προφορικού και γραπτού λόγου
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη αντίληψη αριθμών
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευελιξία στην ανάληψη καθηκόντων
  • Εξωστρέφεια
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας, στο κέντρο της Πάτρας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μισθός & ασφάλιση